قابل توجه خریداران سهام کیمیا

1- هر کس که تمایل به فعالیت در بازار بورس و خرید و فروش سهام در بازار بورس دارد بایستی ابتدا در سامانه سجام به آدرس www.sejam.ir ثبت نام نماید.
2- پس از تائید در سامانه سجام و دریافت کد بورسی ، بایستی در یک کارگزاری مورد تائید سازمان بورس (مانند مفید ، آگاه ، خوارزمی ، حافظ ، بانک آینده و …) ثبت نام نموده و حساب کاربری ایجاد نماید.
3- پس از ایجاد حساب کاربری در کارگزاری، تمامی سهمهایی که فرد تاکنون در بورس دارد (منجمله سهام کیمیا) به صورت اتوماتیک وارد حساب کاربری جدید می شود.
4- در صورتیکه سهام کیمیا در حساب کاربری جدید مشاهده نشد در قسمت تنظیمات حساب کاربری وارد گزینه “تغییر کارگزار ناظر” شده و با جستجوی نماد “تکیمیا1” و انتخاب تغییر کارگزار ناظر، این سهام نیز به حساب کاربری جدید منتقل می شود . این انتقال در برخی کارگزاریها به صورت لحظه ای و در برخی کارگزاریها با تاخیر یک روزه انجام می شود.
5- سود سهام کیمیا توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حسابی که در سامانه سجام معرفی نموده اید واریز خواهد شد.
6- با عنایت به ارزش ذاتی شرکت، به سهامداران محترم پیشنهاد میشود با سعه صدر نسبت به فروش سهم اقدام کنند و از رفتار هیجانی در این زمینه پرهیز کنند.

فهرست